Oferta specjalna POZNAJ MNIE

Promocja - Soldis PROJEKTANT

Jesteśmy świadomi, że testowanie nowego programu wymaga czasu którego zawsze brakuje. Dlatego zamiast bezproduktywnych testów wersji próbnej chcielibyśmy zaproponować możliwość zapoznania się z programem Soldis PROJEKTANT w trakcie realizacji rzeczywistych projektów, które będą jednocześnie najlepszą okazją oceny przydatności programu w prowadzonej działalności. Po testach zakończonych sukcesem zachęcamy do skorzystania z możliwości zakupu licencji bezterminowej w promocyjnej cenie.

Proponowana licencja kwartalna jest również korzystnym rozwiązaniem dla osób rozpoczynających działalność, które potrzebują taniego rozwiązania na start.

Podstawowe informacje o promocji:

  • Oferta dotyczy licencji kwartalnej na program Soldis PROJEKTANT 3D+2D w pełnej konfiguracji (zestaw PLATYNA) w cenie 500 PLN netto.
  • Inwestując w licencję kwartalną, dodatkowo otrzymasz możliwość zakupu licencji bezterminowej1 na pełną, najnowszą wersji programu (v2, PLATYNA):
   • Soldis PROJEKTANT 2D4500 PLN netto2,
   • Soldis PROJEKTANT 3D7200 PLN netto2,
   • Soldis PROJEKTANT 3D+2D7500 PLN netto2.
  • Przy zakupie licencji bezterminowej istnieje możliwość skorzystania z płatności dzielonej3.
  • Oferta ważna do 15.06.2024 lub wyczerpania zestawów promocyjnych.

1 Oferta jest ważna od dnia zakupu licencji kwartalnej do miesiąca po jej zakończeniu.
2 Do ceny należy doliczyć koszt klucza sprzętowego 250 PLN netto. Konfiguracja oraz koszt opcji dodatkowych zgodnie z cennikiem.
3 Do ceny należy doliczyć 200 PLN netto za obsługę informatyczną i księgową, więcej tutaj.

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: Soldis PROJEKTANT 3D (v2) – 9000PLN netto, Soldis PROJEKTANT 2D (X2) – 6200PLN netto, Soldis PROJEKTANT 3D+2D – 11000PLN netto.

Formularz zamówieniaZłóż zamówienie lub skontaktuj się z nami

Dodatkowe informacje o promocji:

Jak wygląda procedura zakupu?
 • Kliknij przycisk „Formularz zamówienia” powyżej i zamów licencję kwartalną. Otrzymasz maila z fakturą proforma.
 • Po zaksięgowaniu opłaty licencyjnej wyślemy FVAT, licencję kwartalną, klucz w formie elektronicznej oraz indywidualną ofertę zgodnie z cenami powyżej.
 • Jeżeli zdecydujesz się na zakup licencji bezterminowej przed upływem kwartalnej, prześlij otrzymaną ofertę na naszego maila.
 • Przed zakończeniem licencji kwartalnej oraz przed upływem miesiąca od jej zakończenia wyślemy maila z przypomnieniem oraz formularzem zamówienia. Jeżeli testy programu przejdą pomyślnie, skorzystaj z linka w mailu aby złożyć zamówienie.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Jakie komponenty zawiera licencja kwartalna?
Jest to kompletna opcja zawierająca najnowszą wersję Soldis PROJEKTANT 3D+2D wraz ze wszystkimi dostępnymi opcjami. Więcej w cenniku.
Jakie komponenty zawiera licencja bezterminowa?
Oferta promocyjna dotyczy najnowszej wersji i pakietu PLATYNA o konfiguracji zgodnej z opisem w cenniku. Opcje dodatkowe wymagają dopłaty.
Jaki rodzaj zabezpieczenia mają licencje?
Licencja kwartalna zabezpieczona jest kluczem cyfrowym, który w trakcie aktywacji wiązany jest ze stacją roboczą. W przypadku zmiany komputera wymagana jest aktualizacja licencji (możliwa nie częściej niż raz na miesiąc). Licencje bezterminowe dostarczane są ze sprzętowym kluczem zabezpieczającym (USB). Kopia programu może być użyta na dowolnej stacji roboczej w ramach firmy (wymagane jest podłączenie klucza). Cena klucza sprzętowego wynosi 250PLN/szt netto (23% VAT). W przypadku płatności dzielonej, do momentu uiszczenia ostatniej części, licencja zabezpieczona jest kluczem cyfrowym.
Ile mam czasu na zakup licencji bezterminowej z rabatem?
Zamówienie należy złożyć do miesiąca od dnia zakończenia licencji kwartalnej.
Ile licencji bezterminowych mogę zakupić?
Liczba licencji bezterminowych nie może przekroczyć liczby zakupionych licencji kwartalnych.
Czy mogę dokonać zakupu licencji bezterminowej przed zakończeniem licencji kwartalnej?
Tak. Licencję bezterminową można zakupić w trakcie trwania licencji kwartalnej, ale nie później niż miesiąc po jej zakończeniu. Prześlij nam otrzymaną ofertę, a my zrobimy resztę.
Czy po zakończeniu trwania licencji kwartalnej konieczny jest zakup licencji bezterminowej?
Nie. Brak zamówienia złożonego w terminie do miesiąca po zakończeniu licencji kwartalnej oznacza rezygnację z zakupu licencji bezterminowej bez żadnych konsekwencji. Użytkownik traci jednak prawo do skorzystania z ceny promocyjnej w późniejszym terminie.
Jak wygląda zakup licencji bezterminowej w przypadku płatności dzielonej?
W przypadku płatności dzielonej, każda część opłaty wynosi 1/4 ceny wybranej konfiguracji. Po uiszczeniu pierwszej części otrzymują Państwo w pełni funkcjonalną licencję roczną (klucz cyfrowy). Kolejne części opłaty licencyjnej należy uiszczać po upływie kolejnych kwartałów, a po uiszczeniu ostatniej części, licencja zostanie przekonwertowana na licencję bezterminową zabezpieczoną kluczem sprzętowym w tej samej wersji oraz konfiguracji. Płatność odbywa się na podstawie faktury VAT na pełną kwotę z możliwością ujęcia w koszty całości opłaty licencyjnej już w dniu pierwszej płatności. Więcej tutaj.
Ubiegam się o dofinansowanie. Czy mogę otrzymać ofertę z gwarancją ceny?
Tak. Możemy udzielić gwarancji wysokości ceny wpisanej do wniosku na poziomie ceny licencji kwartalnej oraz wybranej licencji bezterminowej (nawet jeżeli zakup odbędzie się po zakończeniu promocji). Kliknij poniższy link i wypełnij formularz.

Otrzymaj wycenę z gwarancją ceny

Ile licencji można kupić w ramach promocji?
Nie ma limitu. Dodatkowo w przypadku większych biur projektowych zaproponujemy korzystny rabat, tak aby całe biuro miało szansę zapoznać się z programem.
Czy z promocji można korzystać wielokrotnie?
Tak.
Czy promocyjny rabat łączy się z innymi rabatami?
Nie. W tym również nie łączy się z rabatem przy zakupie wielu licencji.
Czy z promocji mogą korzystać pośrednicy?
Nie.
Jaki jest podmiot odpowiedzialny?
SOLDIS Sp. z o.o., ul. Głogowska 31/33, 60-702 Poznań, nip: 7792505882, regon: 383350022, KRS 0000785986.

 

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami poprzez maila lub telefonicznie (numer u dołu strony)