Darmowa aktualizacja do Soldis PROJEKTANT v8.7

info_3

Uprzejmie informujemy, że w związku z pojawieniem się wersji 2019 (v8.10) zostały wprowadzone zmiany w systemie aktualizacji plików instalacyjnych. Wszelkie modyfikacje, ulepszenia oraz poprawki w programie będą wkrótce wprowadzane tylko dla wersji v8.7 i wyższych.

W celu dostarczenia produktu o najwyższej jakości umożliwiamy Państwu darmową aktualizację do v8.7. Wystarczy wypełnić formularz poniżej lub skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie (dane u dołu strony).

Zamów darmową aktualizacjęFormularz zamówienia

Aktualizacja obejmuje wszystkie komponenty w ramach posiadanej licencji. W przypadku chęci rozbudowy licencji o nowe moduły przygotujemy indywidualną wycenę.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące aktualizacji:

Kto może skorzystać z powyższej oferty?
Każdy licencjobiorca z aktywną licencją na program Soldis PROJEKTANT v8.4, v8.5 oraz v8.6.

Dlaczego aktualizacja jest za darmo?
Wycofując wsparcie techniczne dla wersji v8.6 przestaniemy aktualizować pliki instalacyjne również w sytuacji, gdyby wymagane były poprawki. Ponieważ satysfakcja klientów z niezawodności naszego produktu jest dla nas priorytetem, chcemy umożliwić Użytkownikom korzystanie z najwyższej jakości, aktualizowanego na bieżąco produktu.

Jak długo ważna jest oferta?
Oferta jest ograniczona czasowo. Informacja o końcu oferty zostanie opublikowana na niniejszej stronie z tygodniowym wyprzedzeniem.

 

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami poprzez maila lub telefonicznie (numer u dołu strony)