Szkolenia

851x315

Zapraszamy na szkolenia z obsługi programu Soldis PROJEKTANT. Kursy realizowane są w ramach internetowej platformy e-learningowej lub stacjonarnie w Poznaniu. Podstawowe szkolenie trwa jeden dzień (zajęcia teoretyczne i praktyczne) i pozwala na dalszą samodzielną pracę z programem. Każdy Uczestnik uzyskuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Szkolenia z użyciem platformy e-lerningowej (7h) → 299 PLN brutto/osoba
Wygodna forma oraz atrakcyjna cena powoduje, że jest to najczęściej wybierane szkolenie. Odbywa się za pomocą wysokiej jakości platformy, która umożliwia prezentację treści teoretycznych oraz wykonywanie ćwiczeń w pełnej interakcji z prowadzącym. Przed rozpoczęciem kursu, każdy Uczestnik otrzymuje spersonalizowany login i hasło udostępniające zasoby platformy. Rezerwuj miejsce.
Szkolenia stacjonarne (8h, Poznań) → 499 PLN brutto/osoba
Kurs stacjonarny odbywa się na terenie Poznania w grupach maksymalnie 12 osobowych. Uczestnicy na kursie pracują na własnych laptopach. Istnieje również możliwość wypożyczenia komputera. Każdy Uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe. Szkolenia prowadzone są w kameralnych warunkach (przewidziany poczęstunek). Rezerwuj miejsce.
Szkolenia indywidualne oraz konsultacje
Szkolenia oraz konsultacje dotyczące specyficznych zagadnień obsługi programu oraz interpretacji wyników. Ceny, zakres oraz terminy ustalane są indywidualnie.

Zapisy odbywają się w sposób ciągły. W momencie skompletowania grupy, każdy Uczestnik zostaje poinformowany o możliwych terminach szkolenia i wybiera jeden dogodny dla siebie. Jeżeli żaden z terminów nie jest odpowiedni, Uczestnik może zrezygnować bez konsekwencji lub poczekać na kolejne propozycje.

Zapisy na szkolenia(rezerwacja miejsc)

Wszelkie pytania dotyczące szkoleń prosimy kierować na adres: szkolenia@soldis.com.pl

Zobacz przykładowe zagadnienia kursu podstawowego

Regulamin