Cennik promocyjny

Program podzielony jest na niezależnie licencjonowane komponenty, które grupowane są w ramach pakietów zgodnie z wykazem poniżej (kliknij na nazwę aby rozwinąć listę). Zasady promocji zamieszczono tutaj, a ceny komponentów poza aktualną promocją tutaj.

Promocja obowiązuje do dnia 30.11.2017

Pakiety KOMPONENTY RAMA PŁYTA KOMPLET
Rama
check_true check_true
check_true check_true
check_true check_true
Płyta
Żelbetowa
Model + Statyka
check_true check_true
check_true check_true
check_true check_true
Narzędzia
Zestawienie Obciążeń + Ex. BIK
check_true check_true check_true
 
 Cena (NETTO)* LICENCJA BEZTERMINOWA    2749,- 
rabat 72%
 1999,-  
rabat 46%
  3499,- 
rabat 75%
LICENCJA ROCZNA  999,-   799,-   1399,- 
*Do ceny należy doliczyć 23% podatku VAT.
W tabeli podano ceny netto. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego

 

Formularz zamówieniaZłóż zamówienie lub skontaktuj się z nami

Koszt i sposób dostawy
Program w wersji pudełkowej, klucze i licencja dostarczane są bezpłatnie za pomocą Pocztex24/48. Po nadaniu przesyłki otrzymasz jej numer (śledzenia na http://www.pocztex.pl/sledzenie-przesylek).

Zabezpieczenie licencji
Licencje bezterminowe dostarczane są z kluczem zabezpieczającym HASP (USB). Kopia programu może być użyta na dowolnej stacji roboczej w ramach firmy (wymagane jest podłączenie klucza HASP). Licencje czasowe mają postać licencji serwerowych (globalny serwer licencji administrowany przez firmę Soldis), które przypisywane są do wskazanej stacji roboczej. Stacja robocza może ulec zmianie, ale nie częściej niż raz na miesiąc.

Klucz sprzętowy HASP
Koszt nowego klucza wynosi 100PLN netto, a wymiana uszkodzonego 200PLN netto1 Koszt aktualizacji danych wynosi 200PLN netto. W przypadku wymiany i aktualizacji danych należy doliczyć koszty przesyłki.

Dożywotnie aktualizacje w ramach zakupionej wersji
Wszystkie ulepszenia i poprawki opublikowane do konkretnej wersji są dostępne za darmo dla jej użytkowników.

Zmiana konfiguracji licencji
W dowolnym momencie zakupiona licencja może zostać rozszerzona o nowe komponenty/pakiety2.

Odstąpienie od umowy
Zgodnie z brzmieniem art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach Konsumenta, każdemu Klientowi będącemu jednocześnie Konsumentem przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni, bez podania przyczyny. Sposób zgłoszenia, formularz oraz informacje szczegółowe znajdują się pod adresem: http://www.soldis.com.pl/pl/odstapienie-od-umowy

 

Subskrypcja3
1 rok Wszystkie pakiety
 Pakiet RAMA 550PLN netto
 Pakiet PŁYTA 350PLN netto
 Pakiet KOMPLET 650PLN netto

 

Aktualizacja4
Aktualnie posiadana wersja Pakiet RAMA
 Soldis PROJEKTANT 2016 ER 1 (wersji 8.7) 20%
 Soldis PROJEKTANT 2016 (wersja 8.6) 30%
 Soldis PROJEKTANT v8.5 50%
 Starsze wersje 80%
Warunkiem wymiany klucza na nowy jest zwrot klucza uszkodzonego.
Ze względów technicznych, komponenty w aktualnej ofercie wymagają najnowszej wersji programu. Jeżeli posiadasz starszą, konieczna będzie aktualizacja. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania korzystnej oferty.
Subskrypcja dotyczy tylko licencji bezterminowych lub dłuższych niż jeden rok i umożliwia używanie wszystkich nowych wersji programu, które pojawią się w czasie jej trwania. Subskrypcja nie uprawnia do używania nowych komponentów (osobno licencjonowanych), które pojawią się w ofercie po dacie zakupu subskrypcji. W przypadku licencji bezterminowej każda jej modyfikacja (upgrade) wymaga przesłania kluczy sprzętowych na koszt licencjobiorcy.
4 Podane w prawej kolumnie procenty dotyczą ceny licencji dla wersji bieżącej. Aktualizacja dokonywana jest tylko dla komponentów aktualnie posiadanych. W przypadku chęci zakupu nowych komponentów prosimy o kontakt w celu wykonania indywidualnej wyceny.
Uwagi:
  1. Licencja wydawana jest na konkretną wersję programu.
  2. Program dostarczany jest w wersji pudełkowej w przypadku licencji bezterminowej oraz w wersji elektronicznej dla licencji czasowych.
  3. Dokumentacja dostarczany jest w formie elektronicznej.
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.